• Seyhan/Adana
  • info@birlab.com.tr
  • 0(322) 457 46 46
KALİTE POLİTİKAMIZ


Kurulduğu günden itibaren BİR - LAB Laboratuvarı;

İnsan sağlığı ile ilgili verdiğimiz hizmet gereği; bilgi, deneyim, güven ve güleryüz üzerine yerleştirilmiş anlayışa dayalı kurumsal bir  kimlik oluşturarak; doğru sonuçları, en kısa zamanda gerçekleştirip hasta memnuniyetini en üst seviyeye yükseltmek; çevreye zarar vermeksizin yasal mevzuat ve  standartlara uyarak sürekli iyileştirmeyi sağlamak, Kalite  Politikamızdır.
 

KARARLILIK VE DEĞERLERİMİZ

Laboratuvarda Kalite ve Sürekli Gelişim
Kalite Kontrol Programlarındaki sonuçların değerlendirilmesi ve hasta ile hekimlerden alınan geri bildirimlerin sorgulanması bizleri gelişme gereğine taşımaktadır. “Hep daha iyiye” ulaşmak isteği, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarımızın, sürekli yenilenen teknolojinin itici gücü olacaktır. 

Hasta Memnuniyeti için Kararlılık
Bizler için en önemli başarı göstergesi hasta memnuniyetidir. Yıllardır yaptığımız durum değerlendirmesinde kazandığımız para değil hasta sayımız esas alınmış ve alınmaya devam edecektir. Hastalarımızdan alınan geri bildirimler ne pahasına olursa olsun değerlendirmeye alınmaktadır.

Hastalarımıza karşı önemli bir sorumluluğumuz, ona en uygun testlerin, kaliteden ödün vermeden, en düşük maliyetle yapılmasını ve bunun altyapısını sağlamaktır.

Nitelikli İşgücü
Bir kurumu yaratan, ayakta tutan bileşenlerin en önemlisinin işgücü olduğu bilinciyle, en iyi eğitimi almış, deneyimli, kendine ve mesleğine saygılı, etik değerlerden ödün vermeyen, yaptığı işin insan sağlığını yani yaşamını doğrudan etkilediğini aklından çıkarmayan kişilerden oluşmuş bir takımla çalışma esas alınmıştır.

Çağdaş Mekân
Hastayı daha içeri girişte rahatlatan, çalışmalarımızı rahatlıkla sürdürmemizi sağlayan, çalışanların işgüçlerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamı ilk günden beri vazgeçilmezlerimiz arasındadır.

Tıbbi Etik Anlayışı
BİRLAB ve çalışanları, etik değerler ve meslek ahlakından ödün vermeden çalışmayı esas alır. Her adım, temel varlık nedenimiz göz önünde tutularak, atılır. Etik değerlere bağlılığın, sürekli var olmak, sürekli zirvede kalmak için şart olduğunu aklımızdan çıkarmayız.

Kurumsal Önderlik
Tüm dünyada benimsenmiş standartları, yöntem ve uygulamaları kentimize getirmeyle başlattığımız öncülüğü, tıbbi Laboratuvar gelişmelerini günü gününe izleyerek ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle tamamlayarak devam ettirme kararlılığındayız.