• Seyhan/Adana
  • info@birlab.com.tr
  • 0(322) 457 46 46

MİSYONUMUZ

BİR-LAB olarak misyonumuz, en değerli varlık olan insanın yaşam kalitesine katkı sağlamak amacıyla, en üst bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, en yararlı ve en ekonomik şekilde kullanarak laboratuvar hizmeti sunmaktır. İçinde yaşadığımız topluma karşı sorumlu olduğumuz bilinci, hizmet ettiğimiz kişilerin salt bir müşteri olmayıp can taşıdığı inancıyla ve ettiğimiz yemine uygun davranarak, gereken etik değerleri toplumsal yaşamımızda kalıcı kılmaktır.

 

VİZYONUMUZ

BİR-LAB, Tıbbi Laboratuvar hizmetinde en üst düzeyi sağlamayı; hasta ve yakınlarının tahminini ve güvenini yaratıp sürdürmeyi esas alır. Üstün nitelikli personeli, en gelişmiş teknolojinin sağladığı altyapısı ve en rahat çalışma ortamı ile uygulamalarında laboratuvarlar içinde öncü olmayı, bölgemize model oluşturmayı ve tüm dünyada sonuçları tartışma götürmeyen laboratuvar kurumlarından biri olmayı hedeflemiştir.

Hakkımızda

Bir - Lab Laboratuvarı

Bir - Lab Laboratuvarı, 1988 yılından itibaren Adana ve çevresinde sayısız sağlık kurumuna tıbbi biyokimya ve tıbbi mikrobiyoloji dallarında hizmetini sunmaktadır.
Uluslararası standartlarının gereklerini yerine getirerek yurtiçi ve yurtdışı analiz, tahlil, tetkik sonuçlarında teknolojiyi güncel olarak takip ederek , gerekli; insan, altyapı ve teknolojik yatırımları yapmak, müşteriye en yüksek kalitede ve en düşük maliyette gizlilik politikası kuralları çerçevesinde hizmetleri güvenilir olarak sunmaktadır.