• Seyhan/Adana
  • info@birlab.com.tr
  • 0(322) 457 46 46

MİSYONUMUZ

Dünyada gelişen teknolojilerin yarattığı değişim sürecinde, hastalıkların teşhisinde güvenilir ve sürdürebilir sağlık ihtiyaçlarının karşılanması, bu amaçla sektöre gerekli teknolojik yatırımların yapılması ve hizmetlerin verilmesi, sağlık sektörüne kendini adamış kişiler için heyecan verici ve geliştirici bir çalışma ortamı sağlamak. Ve yaşam niteliğini geliştirmek yolundaki çabada, Türk sağlık sisteminin yol gösterici ortağı ve müşterilerine uluslar ve uluslararası standartları referans alarak kaliteli hizmet sunan öncü özel sektör olmak; Birlab Laboratuvarının misyonunu oluşturmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Misyonumuzdan yola çıkarak; vizyonumuz uluslararası standartlarının gereklerini yerine getirerek yurtiçi ve yurtdışı analiz, tahlil, tetkik sonuçlarında teknolojiyi güncel olarak takip ederek , gerekli; insan, altyapı ve teknolojik yatırımları yapmak, müşteriye en yüksek kalitede ve en düşük maliyette gizlilik politikası kuralları çerçevesinde hizmetleri güvenilir olarak sunan, akredite referans bir kuruluş olmaktır. Bunları başarmak için tüm analizlerin doğruluğu, tekrarlana bilirliği ve güvene bilirliği, titizlikle seçilmiş ve uluslararası kabul görmüş metotlar tarafından sağlanır.

Hakkımızda

Bir - Lab Laboratuvarı

Bir - Lab Laboratuvarı, 1988 yılından itibaren Adana ve çevresinde sayısız sağlık kurumuna tıbbi biyokimya ve tıbbi mikrobiyoloji dallarında hizmetini sunmaktadır.
Uluslararası standartlarının gereklerini yerine getirerek yurtiçi ve yurtdışı analiz, tahlil, tetkik sonuçlarında teknolojiyi güncel olarak takip ederek , gerekli; insan, altyapı ve teknolojik yatırımları yapmak, müşteriye en yüksek kalitede ve en düşük maliyette gizlilik politikası kuralları çerçevesinde hizmetleri güvenilir olarak sunmaktadır.